Пошук дав 5 результатів

Повернутися до листу подяк

Oleksandr
27 травня 2020, 00:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Монреаль та квартири: 2020

UP: Сьогодня підписав новий договір оренди :) TLDR: було десь так https://i.imgflip.com/42yht1.jpg Якщо трохи деталі: нічні пошуки і правильна стратегія роботи з "клієнтом" дає результати. Однак варто розуміти, що не можна просто взяти і відповісти на оголошення в категорії "оренда в монреалі". Тобт...
Oleksandr
28 травня 2020, 00:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Монреаль та квартири: 2020

Дякую всім. Тепер про пошук. Outil Шукав я в основному на кіжіжі. Як правило, це єдиний ресурс де мінімум посередників та Ейрбнб. Останні - це переважна більшість оголошень на мордокнижці (так, там є карта, але ...), падмаппер (який чомусь грохнув свій плагін кіжіжі, і даремно) та всі інші сайтики щ...
Oleksandr
24 квітня 2021, 20:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Віддам меблі та електро

Віддам терміново, все робоче. У звязку з відсутністю часу - все мусить забирася разом, відповідно камйон - пара робочих рук : забрати можна з 30 квітня - Холодильник Frigidaire 30" - стіралка портативна (підключення до вмивальника - не потребує entre) Haier 21LP21 17" x 17" - сушка електро портативн...
Oleksandr
25 квітня 2021, 15:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Віддам меблі та електро

UPD2: по списку речей 1) гітари та роланду напевне не буде (забирає колєга з роботи) - вибачайте Kos 2) також буде ще ящик мілкого побутового хламу (індукційна плитка портативна, пара світильників, гантелі ітд ітп... ) 3) якщо кому цікаво - то можу залишити (думав викидати) саморобне деревяне ліжко ...
Oleksandr
26 квітня 2021, 20:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Віддам меблі та електро

Якщо вас влаштовує решта - то хододильник можна залишити на тротуарі, або може з кимось скооперуватись (наприклад - як пропонує Алекс) Після того як я поїду, забирання не таке аж термінове - можна з кимось зкооперуватись і вибрати день який влаштує всіх протягом наступних кількох тижнів. Домовились...