Пошук дав 609 результатів

Повернутися до листу подяк

bubamara
16 березня 2014, 13:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Якщо ви читаєте...

Привит усім! Рада знову тут зустрітися!
Alex Geneve
13 вересня 2015, 17:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Там вкрали мій чорний, вкрали мій ровер. Біда!

"Там вкрали мій чорний, вкрали мій ровер. Біда!" Віка Врадій (альбом "Америка i голi баби") От-же хочу трохи побалакати про безпеку вашого вело.Так склалося історично що на безмежних теренах Канади велосипеди крадуть найбільше у провінції Квебек,з"окрема у місті Монреалі. Чому це саме-так британські...
rio
13 жовтня 2016, 21:58
Перейти в форум
Перейти в тему

продам авто

Продам автомобіль Dodge Caliber. Недорого.т.438-995-07-96.Ігор.
aticom
14 січня 2017, 23:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: forum.monua.ca перша частина змін в 2017

Привіт. Я підтримую об'єднання форумів і зміни адреси. Я би дуже хотів бачити HTTPS на цьому форумі!!! Є безкоштовний Lets Encrypt. Щодо CloudFlare, то я проти. Це суто моя думка, але я б не хотів щоб весь трафік йшов через них. Так само я б не хотів щоб тут був гугл аналітікс. Якби там не вийшло, я...
ozi lucky
28 липня 2017, 09:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Здача на водійське посвідчення в Квебеці

якщо в вас є водійське посвідчення іншої країни ви можете обміняти його в Квебеці на місцеве. Деталі на сайті SAAQ ENG Деталі на сайті SAAQ FR якщо в вас українське посвідчення - 6 місяців можна їздить, але після цього їздити з ним не можна, а можна перездавати на місцеве без додаткового навчання (н...
San-Frankivsko
17 серпня 2017, 20:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Здача на водійське посвідчення в Квебеці

але можна скласти успішно іспити і без книжок.... достатньо просто підготуватись добре до тесту.... на оф.сайті: https://testdeconnaissances.saaq.gouv.qc.ca/code/undefined/ і з нижчедоданих файлів: (це був онлайн тест, до котрого доступ мають тільки учні автошколи... зберіг на всяк випадок) практичн...
UniformAlpha
17 серпня 2018, 22:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ЩИРО ПРО НЕСПРАВЕДЛИВО ПОКРИВДЖЕНОГО

Прєвєд кацапчєгі!

Якщо кацапам пригорає значить йдем в правильному напрямку, Олесь молодець!
TanyaM
07 листопада 2018, 22:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Пропоную послуги: Professional Resume Writer

Добрий день. Пропоную послуги написання резюме англійською мовою від $165CAD. Якщо ви не отримуєте достатньо запрошень на інтерв'ю, можливо ваше резюме не відповідає стандартам індустрії і не оптимізоване для систем ATS. Описуючи свою професійну діяльність в резюме, більшість кандидатів часто просто...
bebyk
15 серпня 2019, 14:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Форуми vs Facebook

Це якось неочікувано... Тепер точно хтось має написати щось хороше про фейсбучик. На Фейсбуці теж багато плюсів. Наприклад: Форум - доволі закрита спільнота. А на Фейсбуці пост може вистрілити й поширитися ледь не всім ЮАнетом. Хоча мінус обертається й плюсом, якщо подивитися під іншим ракурсом: пр...
0de55a
24 лютого 2020, 21:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Coronavirus COVID-19

Натрапив на ось таку інтерактивну мапу , щодо ситуації з короновірусом. Наразі потерпають від атаки вірусу Італія та Іран. Китай заявляє, що начебто ситуація з вірусом вже пройшла свій пік і все йде до ладу. Однак Компартія Китаю відмінила річні збори, через загрозу поширення короновірусу. China pos...
San-Frankivsko
03 березня 2020, 00:36
Перейти в форум
Перейти в тему

профондуй аудіокниги від "Нашого Формату"

Видавництво "Наш Формат" збирає кошти на видання аудіокниг українською мовою методом краудфандингу... (цей сегмент наразі просто в катастрофічному стані) https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=aSaPivMKbQc&feature=emb_logo Цитата з сайту: Хто ми і що вже зробили? «Наш формат» видає якісний с...
alysa
19 березня 2020, 12:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Чим зайнятися в карантин

Зберігайте спокій і ставтеся свідомо до ізоляціі під час цього світового випробування. Давайте ділитися ідеями і ресурсами які допоможуть корисно провести час Les bibliothèques de Montréal donnent accès gratuitement 37 129 livres numériques : http://bibliomontreal.com/numerique/?fbclid=IwAR1DcFtC2t3...
UniformAlpha
20 березня 2020, 10:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Оновлення 2020

А можна ще додати кнопку дякую чи як на фб лайк?