Пошук дав 197 результатів

Повернутися до листу подяк

Alex Diamantopulo
10 квітня 2021, 00:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Впав форум російських імігрантів

Ось цей архів? https://forum.monua.ca/viewtopic.php?f=6&t=1057 Той ОдМіН ще й постив оголошення на разгаворах :facepalm: постив а потім ображався на них за те що його банили :dash: :dash: :dash: . Випадково вдалося відновити, я копався в своїх архівах і знайшов копії деяких українських ресурсів в то...
Alex Diamantopulo
11 квітня 2021, 09:24
Перейти в форум
Перейти в тему

kohorta.ca

Вітаю! Ми постійно моніторимо deepweb і слідкуємо за новинами. Минулого вечора на нашому радарі з'явилася адреса когорти у списку потенційно цікавих для реєстрації доменів. Очевидно що домен попав в список завдяки ботам які активно скануть facebook та інші ресурси. Я не знайомий з kohorta.ca, але ви...
Alex Diamantopulo
19 квітня 2021, 13:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Перебої в роботі мобільних операторів Канади

Fido, Rogers та інші працюють з перебоями, інколи просто немає підключення до мережі.
Будьте обережні!
ось тут трохи новин на тему: https://globalnews.ca/news/7768754/roge ... net-phone/
Alex Diamantopulo
19 квітня 2021, 13:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: newcomer)

Вітаю!
Про права тема і правда корисна, сам так отримував права з нуля :)
Якщо шукаєте існтруктора то можу порадити хорошого, напишіть в приват.
Alex Diamantopulo
19 квітня 2021, 21:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Флаєри

Я б ще подякував за цей епічний аватар якби була така функція!
kos.JPG
Alex Diamantopulo
26 квітня 2021, 15:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макбук 2009

я б навіть не пробував таке робити якщо чесно :)
Якщо зважетесь то можу подарувати SSD... Не думаю що у мене знайдеться пам'ять для цієї штуки.
Alex Diamantopulo
27 квітня 2021, 11:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макбук 2009

SSD завжди дає сильний ефект :)
Я в розмонті, але можу і сам завезти якщо не далеко. Буває доводиться багато їздити.
Alex Diamantopulo
30 квітня 2021, 17:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Гумор - найкраща зброя

Перечитую це ще раз і не знаю навіть чи це смішно чи більше страшно.... Людина яка це написала дуже заватнена і живе в Україні.
Alex Diamantopulo
05 травня 2021, 18:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Mother's Day Concert this Sunday

Запрошуємо вас на спеціальний віртуальний концерт до Дня матері де ведучим буде Тарас Куліш. Виконавцями будуть сопрано Алексіс Рід, баритон Колін Маккі та піаніст Лукас Портер. В програмі будуть такі композитори, як Лисенко, Майборода, Весоловський, Форе, Гуно і Моцарт. Концерт безкоштовний...Не пр...
Alex Diamantopulo
16 травня 2021, 20:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Repentigny: Parc de l'Île-Lebel

Деколи в хорошу погоду і з обмеженнями covid-19 важко знайти гарний парк де б не було купу народу. Ось непоганий варіант в Квебеку, досить близько до Монреалю: Parc de l'Île-Lebel Досить велика площа з маленькою ближньою парковкою та великою парковкою в 3 хвилинах від парку. Є де пройтись, побігати,...
Alex Diamantopulo
24 травня 2021, 22:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

San-Frankivsko, з твоїх дописів виходить ніби мова завжди на часі, щоб не відбувалося навколо. Ще раз повторю, у мене неймовірна злість на цих маніпулюючих виродків за те, що вони це заварили саме зараз. Бо я навіть не можу поподорожувати і переїхати в іншу провінцію. Все решта то їх особиста справа...
Alex Diamantopulo
30 травня 2021, 00:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Якщо коротко, то Квебек має повне право, в тому числі легальне, а не тільки моральне, відокремитись від Канади, або отримати більшу незалежність від федерального уряду. Як до речі і будь-яка інша провінція субєкт федерації Канада. Якщо керуватися історією, то чому не копнути трохи далі і подивитися...
Alex Diamantopulo
31 травня 2021, 03:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Цей комітет підзвітний державному органу, Офісу французької мови. Якщо хтось і шпигує якою там мовою спвлкуються на перерві, то це будуть свої ж працівники. В здоровій компанії , як на мене, не повинно виникати якихось проблем. Ти серйозно чи це жарт? Це те саме що сказати "така-то-болячка не викли...
Alex Diamantopulo
31 травня 2021, 08:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Із затвердженням Bill 96 чи будь якого іншого подібного лайна, у ваших дітей та у місцевих франкофонів таких можливостей не буде. Можна трохи детальніше аргументувати? Не зрозуміло, чому саме мої діти не зможуть працювати в міжнародних компаніях. В міжнародних компаніях часто потрібна англійська мо...
Alex Diamantopulo
31 травня 2021, 18:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Хіба передбачається заборона наймати англомовних? Може я щось пропустив, в законі зазначено що потрібно надати сертифікат що підтвердить рівень знання французької чи англійської? Якщо роботодавець буде це робити, або буде набирати тільки працівників що закінчили англомовний чи франкомовний навчальн...