Пошук дав 46 результатів

Повернутися до листу подяк

Олесь Вахній
26 червня 2021, 03:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Руслан Коцаба

Я йому в Києві в лице плював і копняки давав. Але він тоді матюками не лаявся. Корчив з себе чемного. Після кількох запитань і ляпасів просто втік. Іншого разу знову отримав від мене ляпасів біля Лаври й згоду дати йому інтерв'ю. А взагалі, у 2000-их він був інакшим. Кричав під радою у мегафон в мої...
Олесь Вахній
30 червня 2021, 04:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Улюблена музика

Хамська лайка і брутальність. Перепрошую що доводиться в гілці не зовсім в тему
Олесь Вахній
30 червня 2021, 04:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кліматичні рекорди в Канаді та світі

Люди втрутились в природні закони. Маємо адекватну відповідь
Олесь Вахній
05 липня 2021, 10:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жителі Парижа створили кооперативний супермаркет, де усе коштує на 20-30% дешевше: у чому секрет

Досвід багатьох аналогічних починань свідчить про їхню короткочасовість. Можливо знаходились недобросовісні серед членів кооперативу, тих хто намагався витрачати якомога менше зусиль для загальної справи проте мати нарівні, а можливо і більше ніж решта. В будь-якому разі, ініціатива як на мене варта...
Олесь Вахній
11 липня 2021, 09:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Ви не авторизовані, щоб читати цей форум
Олесь Вахній
03 вересня 2021, 02:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Греко-католики розглядають питання святкування Різдва за Григоріанським календарем

Передбачувано і очікувано. Як на мене, природній процес переходу до єднання всих християн. Духовного а не механічного звичайно
Олесь Вахній
11 вересня 2021, 09:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Українські хроніки

А стільки в Україні брехали що москалям ніколи не збудувати цей газогін?
Олесь Вахній
15 листопада 2021, 08:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: що б таке почитати?....

Знаючи про зацікавленість власною особою певних ворожих служб, обтяжусь прочитанням. Дякую за пораду
Олесь Вахній
17 грудня 2021, 12:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

А хтось вірить що ці вакцини допомагають? Адже все це поки-що експерементальні ліки, оскільки сам COVID ще належним чином не вивчений і не досліджений. Особисто я обтяжуюсь очікуванням визначенності
Олесь Вахній
19 січня 2022, 15:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Січ 2-30 - Український супутник чи ....

13-го січня 2022-го року, напередодні Святвечора, о 17.25. за київським часом, Україна й український нарід отримали без перебільшення подарунок астрономічних розмірів. Того, нині вже історичного дня, зі стартового комплексу Військово-Повітряних Сил Сполучених Штатів Америки, що на мисі Канаверал, бу...
Олесь Вахній
27 лютого 2022, 04:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Монреаль, Мітинг в підтримку України 2/26/2022

В Ірландії геть не гречно зустріли автівку з кацапським послом. Здається мені, настав випадок коли представників москвинського бізнесу по всьому світі треба просто нищити. Фізично. Світ не чує Україну.