Пошук дав 152 результатів

Повернутися до листу подяк

alysa
19 березня 2020, 12:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Чим зайнятися в карантин

Зберігайте спокій і ставтеся свідомо до ізоляціі під час цього світового випробування. Давайте ділитися ідеями і ресурсами які допоможуть корисно провести час Les bibliothèques de Montréal donnent accès gratuitement 37 129 livres numériques : http://bibliomontreal.com/numerique/?fbclid=IwAR1DcFtC2t3...
alysa
19 березня 2020, 12:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Гумор - найкраща зброя

По телевізору сказали,якщо в магазин іти-досить одягнути маску і рукавички!Не вірте!
Я так і прийшов...а всі були в штанях і куртках!
alysa
25 березня 2020, 10:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: COVID-19: Карантин

Можна по різному дивитись на речі, але нехтуючи елементарними правилами поведінки в період офіційно оголошеної епідемії covid 19, ви не стільки своє здоровя не цінуєте, скільки сприяєте поширенню вірусу серед інших людей, таким чином зводячи нанівець мету, заради якої наша еономіка в даний момент в...
alysa
25 березня 2020, 13:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Запрошуємо скористатися можливістю читати е-книжки українською безкоштовно!

«Видавництво Анетти Антоненко»
До всесвітнього дня театру
27.03, пятниця.
За посиланням https://bit.ly/3bfbhWc ви можете БЕЗКОШТОВНО скачати книжки серії "Колекція театральна".
Тільки один день.
alysa
01 квітня 2020, 17:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Гумор - найкраща зброя

Дружина - чоловікові:
- Ти де був два тижні, падлюка?!
- Та розумієш,люба, Микола чхнув, і ми усі в карантин потрапили на 14 днів. Ну там... У гаражах...
alysa
04 квітня 2020, 19:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Акції від українських видавництв/книгарень і т.д.

Залишайсявдома з книжкою від Фоліо Сьогодні, коли ми відмічаємо Міжнародний день дитячої книжки, коли діти починають спроби дистанційного навчання, я хочу запропонувати дорослим скачати книги для себе і для своїх дітей за символічну одну гривню. Більша частина того, що пропонується - шкільна програ...
alysa
29 квітня 2020, 21:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Акції від українських видавництв/книгарень і т.д.

Книгарня Нора-Друк Зайдіть і купіть цікаві електронні книжки! Знижка на електронні книжки до 40%! Акція діє до 11 травня 2020 включно! на сайті books.nora-druk.com #ЗалишайсявдомазкнижкоювідФоліо 29.04.2020 дев‘ята акція по безкоштовній передачі електронних книжок покупцям. Акція робиться для того,...
alysa
05 вересня 2020, 20:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Pierre Samson «Le mammouth»

Українські видавці ще до пандемії зацікавилися цим романом і купили авторські права. Буде ця книга украінською
alysa
10 вересня 2020, 21:41
Перейти в форум
Перейти в тему

відео проект "Книжка на сцені"

відео проект видавництва Анетти Антоненко: Блок перформативних вистав «Книжка на сцені». Ключова мета серії «Особливі прикмети» - привести високоякісну європейську драматургію на українську сцену. Спроба перша: режисерка Ганна Турло прочитала й переосмислила на сцені Малого театру в Києві п’єсу Тьєр...
alysa
14 вересня 2020, 19:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: відео проект "Книжка на сцені"

Друге відео проекту:
перформативна вистава «Людина-подушка» за мотивами однойменної п’єси культового ірландсько-американського драматурга та кіносценариста Мартіна МакДона в перекладі Олекси Негребецького
alysa
20 вересня 2020, 10:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: українські виконавці

Артем Кондратюк. Я небом твоїм стану Тихо сходить В холодній душі ранок, Хочеш, хочеш Я небом твоїм стану?.. Хочеш, хочеш Я буду завжди поряд?.. Тільки, тільки б Торкався тебе погляд... Ми – два білих птаха, Ми небо обнімим крильми. Полетимо із пітьми Над світом. https://youtu.be/rvDNeiuVW60
alysa
25 вересня 2020, 21:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Акції від українських видавництв/книгарень і т.д.

Видавництво "Нора-Друк" 14 год · Безкоштовно розсилаємо книжки для відгуків! Три переможця відбору отримають світовий бестселер "Червоний записник" для написання відгуку! Для участі у відборі потрібно: 1. Поширити у себе на сторінці це наше повідомлення зі своїм текстом про бажання долучитися до від...
alysa
04 жовтня 2020, 18:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: українські виконавці

Музика: Жадан і Собаки, Мойсей Вайнберг "Вова" – новий трек харківського панк-проекту Жадан i Собаки. Випущена на старті чергової передвиборної кампанії, пісня присвячена взаємостосункам влади та громадянського суспільства. Твір побудовано як алюзію на класичну античну драматургію, де тезою є героїч...
alysa
15 жовтня 2020, 13:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Впав форум російських імігрантів

Мені сумно від того, що багато людей вірять в те, що фб може замінити форуми. Насправді ФБ ніяк не замінює форум.На форумі цікава тема залишається окремою гілкою, яку можна доповнити й прочитати через певний відрізок часу.На фейсбуці повідомлення живуть досить короткий час. Але феномен зникнення фо...
alysa
19 жовтня 2020, 15:39
Перейти в форум
Перейти в тему

події українського літературного світу...

Монреальська літературна студія інформує: Суд зобов’язав автора книги "Справа Василя Стуса" Вахтанга Кіпіані та видавництво "Віват" видалити з твору інформацію про голову політради партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука та заборонити розповсюдження друкованого тиражу до усунення порушення немайнових прав ...
alysa
28 жовтня 2020, 12:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Alex Diamantopulo писав:
28 жовтня 2020, 09:32
Паралельні роботи опубліковані на інших ресурсах на ту ж тему, вплив захворювання на спеоматогенез.Наприклад NIH:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7276979/
Цікаво було почитати посилання (references).
прихильники роману Дена Брауна "Інферно" :-D