Пошук дав 152 результатів

Повернутися до листу подяк

alysa
12 січня 2022, 12:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

... Хоча, здавалося, що саме кіно має хоч якось розважити під час пандемії. Мета мистецтва не завжди тільки розважальна.Це сатирично-драматичний фільм. Хоч йдеться про амереканське суспільство, можно казати, що фільм про суспільство світу. Про кризу політичної системи, яку цікавіть не вирішення про...
alysa
12 січня 2022, 13:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

В чому сюрприз, не зрозумів? Вакциновані і так підуть вакцинуватись. І таких зазначу більшість. То, що зараз відбувається -це не тільки питання вакцинації. Сьогодні, із радісної згоди вакцинованих, порушать права невакцинованих. Вони так саме платять налоги, і додатковий налог невакцинованих - це в...
alysa
14 січня 2022, 17:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Alex Diamantopulo писав:
14 січня 2022, 00:49
Пропоную стврити нову тему для 2022 року... Що скажете?
Як на мене, краще стоврити окрему тему "околоковідний маразм" . А в цій продовжувати писати тільки ковідні факти
alysa
24 лютого 2022, 02:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

За даними рятувальників, на Хмельниччині внаслідок артобстрілу загорівся склад ПММ військової частини у Старокостянтинові. На Дніпропетровщині у Краснопіллі та Марганці пожежа на військових складах. На Вінниччині у Тульчині та Бохані пожежі на військових частинах. У Луцьку підірвали телевежу, місцев...
alysa
24 лютого 2022, 02:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Інформація про висадку десанту і захоплення Маріуполя не відповідає дійсності – ОДА У Генштабі також наголосили, що інформація щодо десантування російських військ в Одесі не відповідає дійсності. Вибухи пролунали і у Краматорську, в районі Часового Яру Росія застосувала авіацію. Протягом ночі й ран...
alysa
24 лютого 2022, 03:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Поблизу Щастя знищено два танки та декілька вантажівок РФ – ЗСУ За даними Національної поліції України, станом на 8 ранку в Україні є перші жертви нової російської агресії. Джерело: радник міністра охорони здоров'я Антон Геращенко з посиланням на оперативну інформацію Нацполіції Дослівн: "Броварськ...
alysa
24 лютого 2022, 11:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Будьте уважні: брехня!

Ворог користується брехнею, щоб деморалізувати українців. Будьте уважні! Про втрати і захоплення москалами українських земель перевіряйте на сторінках офіційних джерел. активизувалися "збирачі коштів". Перевійряте уважно надійність джерела Американська комерційна компанія, яка збирає кошти "на захис...
alysa
24 лютого 2022, 20:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

:evil: Ну шо? Все знову на словах. Як дійшло до справи -можливість відключення Росії від системи SWIFT - знову "глибока стурбованість"!
Німуі, італійці проти
:evil: :evil: :evil:
Ніхто крім нашої армії нічого не буде робити. Спостергіють
alysa
24 лютого 2022, 22:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Мені здається ми не про те говоримо на мітингах, мені здається нам потрібно чітко вимагати виконання будапештського меморандуму і вимагати допомоги своїм союзникам. меморандум вже все! Що там вимогати? Ми і в 2014 вимагали. Ходили в Оттаві по посольствах які його підписали. І що? :dash: Я с тобою з...
alysa
26 лютого 2022, 19:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Побрехеньки Зєлі (Брехло Зеленьский)

Знаєте, я люблю наших людей за те, що коли жарений півень клюне, вони відставляють в сторону всі чвари, об'єднуються і вилазять із халепи.
А не люблю- бо спочатку пересеруться всі і створять умови, щоб халепа ця сталася. Так і живемо від кризи до криззи...
alysa
26 лютого 2022, 20:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Монреаль, Мітинг в підтримку України 2/25/2022

Не будьте дикунами як маскалі! Не влаштовуйте безлади! Не порушуйте закони! Пан миротворець! Давайте Ви не будете нам розказувати що робити. А за це я не буду казати куди Вам йти! Бо я дика. І за ці дні навчилася дуже віртуозно лаятися! Ми дуже довго озиралися на те, що про нас подумають. Тепер має...
alysa
26 лютого 2022, 22:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Гумор - найкраща зброя

Перший шок пройшов, тепер воюємо з жартами: Нешановні росіяни! Туристичне агенство “ Не хуй шастать” або “Україна понад усе” запрошує на захоплюючі і цікаві дводенні тури " побачити Київ і померти". Ласкаво просимо! Український сервіс 5-зірковий курорт “все включено” для російських відвідувачів : 3 ...
alysa
27 лютого 2022, 07:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Монреаль, Мітинг в підтримку України 2/27/2022

Маніфістація на підтримку України

подію зробили. Але со сторінки спільноти запросити не вийшло. Я поставила по українських спільнотах, і позапрошуваа через свою сторінку. Будь ласка, запрошуйте своїх друзів ФБ, поширюйте