Пошук дав 234 результатів

Повернутися до листу подяк

Alex Diamantopulo
01 квітня 2020, 00:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Карантинний чат (голос/відео)

Було круто всім дякую! :)
Vo_Vik, вибач друже але ми не дочекалися... Наступного разу збираємось в п'ятницю! Точний час будемо знати ближче до п'тяниці.
Alex Diamantopulo
01 квітня 2020, 01:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: COVID-19: Карантин, наші історії

YuliyaPyvovar, я цілком погоджуюсь на рахунок того, що влада досі допускає критичні помилки. Ніякої готовності взагалі. Вони могли признати свою помилку, damage control і так далі. Замість того вони продовжують поширювати дезінформацію щодо масок. Думаю Ви робите більше ніж середній мешканець Монреа...
San-Frankivsko
31 травня 2020, 17:15
Перейти в форум
Перейти в тему

На чому грунтуються теорії змов

“Змови, довкола змови” — створюють враження розмови з таксистами і соціальні мережі. Конспірологія, або схильність пояснювати речі таємними змовами — це уявлення про світ, яким панують приховані потужні сили, що бажають зла і прагнуть впливати на політику, економіку, здоров'я і переконання людей. Як...
Alex Diamantopulo
02 липня 2020, 06:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Історія роботи форуму

Через 10 хвилин форум буде недоступний для більшості користувачів на протязі 2х годин. Пробачте за незручності.
San-Frankivsko
19 липня 2020, 08:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Android on PC

0de55a писав:
14 липня 2020, 22:19
Ще варіанти? ;)
... обставини непереборної сили тривалий час не давали можливості спробувати... :-D

відписуюсь:

BINGO!!!!.... запрацювало!!!.... :yahoo:

правда деколи Bluestacks підгальмовує... але перезавантаження допомагає...
smisha
04 жовтня 2020, 08:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Робочий Стіл

На сайті знижки немає. В цьому магазині було BMR | Matco (St. Catherine) 4320 Rte 132, Sainte-Catherine, Quebec J5C 1V9 (450) 632-9760 https://maps.app.goo.gl/pjbrSasZ4puvmr9Z9 Є ще така сама ціна на сайті Canac, але для нього там немає замовлення онлайн, а в ближніх магазинах вже розкупили. На сайт...
smisha
22 жовтня 2020, 22:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Tchernobyl : visite post-apocalyptique

Фото-альбом про Чорнобиль. Зверніть увагу на кирилицю на обкладинці - wtf??? https://www.archambault.ca/livres/tchernobyl-visite-post-apocalyptique/michelot-laurent/9782812320682/?id=3269895&cat= SmartSelect_20201022-224530_Chrome.jpg Проте фото дійсно цікаві - деякі з них є на сайті автора https://...
San-Frankivsko
24 січня 2021, 15:41
Перейти в форум
Перейти в тему

читалки електронних книг

хтось користується?.... якими саме?...

де берете книжки?....

у мене Kindle Paperwhite ... амазонівський... не новий...
San-Frankivsko
24 січня 2021, 20:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: читалки електронних книг

як на мене, єдиний метод боротьби із масовим піратством, це встановлення на електронні версії такої ціни, коли не буде поставати вибір між "купити" і "качнути піратку".... в тому сенсі, що жадібність не буде перемагати совість.... :) наразі бачу тенденцію до зниження вартості на електронні книги... ...
San-Frankivsko
10 лютого 2021, 20:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Аудіокниги українською. Любительське озвучення.

Люблю в дорозі слухати аудіокниги... :pardon: Але україномовних аудіокнижок не так уже й багато... і раніше я брав текстову версію книги і ... "озвучував" з допомогою TTS (text-to-speech)... результат на виході був, м'яко кажучи, не фонтан... але якщо звикнути, то на тяжку біду згодиться... :-D але,...
smisha
17 лютого 2021, 15:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Приземлення ровера Персеверанс на Марсі

Завтра новий ровер NASA Perseverance сідає на планету Марс. Подорож з Землі до Марсу тривала більше 6 місяців.

Он лайн блог NASA
https://www.nasa.gov/nasalive
smisha
22 лютого 2021, 17:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Приземлення ровера Персеверанс на Марсі

Неймовірне відео зроблене самим ровером під час приземлення

smisha
26 лютого 2021, 15:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Венера

Чому Марс а не Венера? На Венері умови набагато гірші. Кислотна атмосфера, високий тиск і темепература. Хоча поагета знаходиться майже вдвічі ближче ніж Марс, то ж якби умови були кращими, з логістикою було б легше. Не дивлячись на це, таки вдалося посадити кілька апаратів на поверхню і зробити кіль...