Пошук дав 234 результатів

Повернутися до листу подяк

smisha
21 лютого 2022, 12:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Космос

Наша галактика, Чумацький шлях, та сусідня галактика, Андромеда, вже почали процес зіштовхування. Гало обох галактик вже торкаються одне одного. Очікується що через 5 мільярдів років галактики зіллються в одну. Чи варта людству переживати? Потрібно мати два аргументи на увазі щодо цього: - ймовірно ...
San-Frankivsko
22 лютого 2022, 22:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Дешеві дзвінки в Україну (будь-які моб/стаціонарні) менше 1 ¢ за хв.

Смарт Лайф Феномен теж на рік здається. Тарифний план діє з 15.12.2021 до 29.03.2022 (включно). Підключення до тарифу можливе з 15.12.2021 до 29.03.2022 (включно). В період з 30.03.2022 до 05.04.2022 , абоненти, які обслуговуватимуться на акційному тарифному плані «Смарт Лайф Феномен», будуть перев...
alysa
26 лютого 2022, 20:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Монреаль, Мітинг в підтримку України 2/25/2022

Не будьте дикунами як маскалі! Не влаштовуйте безлади! Не порушуйте закони! Пан миротворець! Давайте Ви не будете нам розказувати що робити. А за це я не буду казати куди Вам йти! Бо я дика. І за ці дні навчилася дуже віртуозно лаятися! Ми дуже довго озиралися на те, що про нас подумають. Тепер має...
San-Frankivsko
27 лютого 2022, 19:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Де купити прапор, наліпки на машину, куди слати гроші і т.д.

Де купити український прапор Opera Snapshot_2022-02-26_202148_www.facebook.com.png Opera Snapshot_2022-02-27_165149_www.facebook.com.png Де купити наліпки на авто Наклейки та ароматизатори для авто, магніти в рамках акціі #від_серця_до_серця . Вартість $3. Придбати можна в Vatra - Pâtisserie et Cha...
San-Frankivsko
27 лютого 2022, 21:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Поради для тих, хто планує їхати в Україну, щоб долучитись до ЗСУ.

#українцям_діаспор #летіти_чи_не_летіти #хіба_я_не_воїн #факти_для_вибору Так! пишу швидко і злісно! Хлопчики й дівчатка! Тільки факти, НЕ агітую і НЕ відмовляю жодного. Суперечка на кшалт: -Я маю летіти захищати Україну негайно! і контраргумент - А якщо тебе вб'ють? (*спойлер - заберіть від екранів...
Alex Diamantopulo
03 березня 2022, 23:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Мегатема російських окупантів в Монреалі

В цій темі ми публікуємо скриншоти та посилання на пости, коментарі та будь які інші матеріали в соціальних мережах які постять окупанти проживаючі в Монреалі. Нам важливо задокументувати все, що пов'язано з проявом агресії росіян. В цій темі ми не постимо запитання, тільки матеріали будь ласка. Для...
San-Frankivsko
08 березня 2022, 23:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

....Він сказав, що не може виключити, що такий електронний лист міг надіслати якийсь керівник якогось підрозділу ООН, але досі він не був доведений до його відома. :-o Інші співробітники ООН, з якими зв'язалася Guardian, не отримували електронною поштою таку заборону. новинні сайти (зокрема укрправ...
San-Frankivsko
09 березня 2022, 18:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: saalndra, біженство

доброго дня, мені 16, в зв’язку з ситуацією в україні, чи можу я одна виїхати до канади,без батьків якщо вдасться отримати туристичну візу, то так... зможете... але, якщо у вас тут немає ні родичів ні друзів, в котрих можна б було оселитись і котрі б підтримали вас фінансово, то я категорично не ре...
alysa
14 березня 2022, 14:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Оригінал тут: https://www.facebook.com/keksifarm.hayday Том Купер - австрійський воєнний аналітик, автор та співавтор близько двох десятків книг про конфлікти останніх 20 років, включно з війною в Сирії. Експерт із застосування бойової авіації. Вчора після традиційного вранішнього звіту про стан спр...
alysa
15 березня 2022, 21:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Тома Купера можна побачити в сьогоднішньому інтерв'ю з Марком Солоніним. У ньому він підсумовує багато з уже сказаного. Для зручності ми розшифрували його українською (там переклад російською). За розшифровку дякуємо Тетяна Саніна Текст: М: Добрий день, вечір, ранок всім добрим людям. Сьогодні у нас...
alysa
15 березня 2022, 21:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Крім Тома Купера в світі є ще інші експерти. Зверніть увагу на ресурс "Breaking Defense ", який системно аналізує широке коло питань сучасної війни та пов'язаної з нею світової політики. На відміну від приватного блогу Тома Купера, це окреме видання, а тому ми не зможемо перекладати всі його матеріа...
alysa
19 березня 2022, 21:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Ми не маємо повної інформації про цю війну, про всі наслідки бойових дій, військові втрати України від ударів єблівушки. Однак ми знаємо, що військовий потенціал паРаші є порівняно більший від військового потенціалу України. Виходячи з цього, однозначно дуже важко передбачити, як будуть розвиватись...
smisha
19 березня 2022, 21:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Космос

Європейська космічна агенція шукає заміну кацапським ракетоносіям Союз. Одна з альтернатив, ракета Vega C, використовувала ступені розроблені в Южмаші. Подальше виробництво наразі є під питанням. Южмаш знаходиться в Дніпрі: Vega C, meanwhile, faces a complication also linked to Russia’s invasion of ...