Пошук дав 69 результатів

Повернутися до листу подяк

Vo_Vik
07 лютого 2022, 10:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Freedom Convoy 2022

Попрацюю трохи в іншу сторону. Якщо хтось повівся як я на відео де Трюдо каже, що ми знаємо, що порушуємо ваші фундаментальні права, але ми більшість і знайдемо дірку в законі. То ось факт чекінг Я піддався на пропаганду і маніпуляцію. Позор мені. Наразі списую на втому останнього тижня. На наступни...
Vo_Vik
07 лютого 2022, 22:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Гумор - найкраща зброя

А ще уряд каже, що оскільки пройшла зима настало літо, то як виявилось ваші 2 комплекти зимових шин вже стерлись і вам треба на літо ще один комплект зимових шин. Навіть якщо у вас немає машини, вам потрібно купити зимові шини. Міліони людей купили і почуваються добре. А хто попав в аварію і помер, ...
Vo_Vik
10 лютого 2022, 15:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Freedom Convoy 2022

Ніякий. Хто хотів вакцинувався, інші перехворіли. В конституції дописати, що обмеження по статусу вакцинації від будь-якої хвороби - харам. На цьому розійтись
Vo_Vik
10 лютого 2022, 20:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Freedom Convoy 2022

Smisha. Таке питання чому колять бустер? Якщо без бустера 2 дози не працюють чому в федеральних вимогах для подорожей 2 дози, а не 3?
Vo_Vik
12 лютого 2022, 19:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Freedom Convoy 2022

Насправді всіми керує страх. Одними страх померти від невідомої хвороби. Іншими страх стати рабами системи. І нікуди ті страхи не дінуться від дебатів на форумах. Вибачте якщо когось образив. Ви не винні в моїх страхах. Треба заставити себе любити людей, навіть попри те, що вони того не вартують. То...
Vo_Vik
12 лютого 2022, 19:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Космос

Alex, дякую. А то мені моя параноя не давала туда зайти навіть 10 резервним акаунтом.
Vo_Vik
17 лютого 2022, 20:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Freedom Convoy 2022

Холодною водою в мороз? Серйозно? А чого нє? То ж не люди там, а якісь антивакси.
Взагалі використання спец засобів дуже сильно регламентується. І нічого з того, що там діється не підпадає під такі критерії
Vo_Vik
19 лютого 2022, 00:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Freedom Convoy 2022

У мене 2 тижні тому була дуже сильна психологічна криза. Тоді прийняв для себе рішення, що нікуди не їду, бо для одержання перманент резидентс більшість держав вимагають довідку з поліції попередньої країни. А тут хай хоч кари єгипецькі більшість населення за.
Vo_Vik
26 лютого 2022, 22:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Побрехеньки Зєлі (Брехло Зеленьский)

Тему закрито. Відкрию як на Красній площі пиво буде по 2 гривні.
Vo_Vik
23 березня 2022, 11:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Slav, з ким ви воюєте на цьому форумі? Ви чомусь пропагуєте тут очевидні для нормальної людини речі, так ніби ми про них не знаємо і нам треба відкрити очі. Якщо у вас хороші наміри, то спробуйте скерувати їх на щось хороше, наприклад волонтерство.
Vo_Vik
14 липня 2022, 19:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Вірменія

Вірменам не повезло, вони поставили не на тих останні 150 років, не знаю чим там їхні правителі нагрішили в 5му столітті. По доброму їм треба виділити території Сочі і Туапсе і околиці, коли Московську імперію будуть ділити, а про Карабах хай забувають, якщо хочуть зберегтись як нація.
Vo_Vik
14 серпня 2022, 17:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Freedom Convoy 2022

Вони зациклились на війні з лібералами, і всі кого ліберали підтримують їхні вороги. То вже клініка.
Vo_Vik
18 червня 2023, 09:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Надання ПМП для українців, які втекли від війни до Канади, може бути політично важким рішенням

Ну оце ви замало тиснете, пане Станіславе. Давайте сильніше тисніть на кнопки на клавіатурі.
Vo_Vik
20 липня 2023, 12:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: До зустрічі в суді, ко-ко-ко

Я вважаю, що сварки між українцями на руку ворогу. В кого там в підписі є про хто такі українці? Так от, якщо ці люди українці, то не має значення якою мовою вони говорять, але має значення якою мовою говоритимуть їхні діти. Якщо вони "ми тоже с Украіни", то в мене нема багато сумнівів, що вони укр...
Vo_Vik
27 серпня 2023, 20:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

https://www.vaticannews.va/en/pope/news ... h-day.html
Оце на сайті ватикану, про Петра і Катерину там нема, так що треба пряму мову
Vo_Vik
27 серпня 2023, 23:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Може краще просто оголосити Папу не канонічним.
Там по ньому є питання не тільки в Греко-Католиків, а і в багатьох латинських єпископів.